Preču kategorijas:
Piesakies jaunumiem:

Piesakies milmil.lv īpašajiem piedāvājumiem un nepalaid garām superīgas cenas un neticamus piedāvājumus.

Paldies!

Jūs esat veiksmīgi pieteikušies īpašajiem piedāvājumiem!
Preču grozs: 0
  • Summa:0.00

Vēsture

Mūsu uzņēmums ir uzsācis izplatīt Itālijā ražotus kosmētiskos līdzekļus, kuru pamatā ir dabīgi komponenti un vitamīni.

Šie produkti ir ļoti augstas kvalitātes, un cenas tiem ir patīkami zemas. Piedāvājam gan profesionālo līniju, gan arī plaša patēriņa produkciju. Lieli ērti iepakojumi + patīkami zemas cenas + kvalitāte. Itālijā un lielākajā Eiropas daļā šī produkcija ir pieprasīta, un ir pieejama populārākajos lielveikalos, aptiekās un skaistumkopšanas salonos.
VēstureMILMIL 76 ir plaši pazīstama sabiedrība kosmētikas un personiskās higiēnas līdzekļu ražošanas jomā, ar gandrīz 30 gadu pieredzi tirgū. MILMIL 76 turpina attīstīt un paplašināt savu ražošanu un ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Itālijā savā jomā. Visus šos gadus MILMIL ir balstījies uz augstas kvalitātes principiem.Sabiedrība šodienMILMIL 76 šodien nodarbina vairāk kā 100 darbiniekus. Rūpnīca atrodas Landionā (NO), mierīgā lauku apgabalā 50 km uz rietumiem no Milānas. Tiek veikti kapitālieguldījumi un atbalstīta pētniecības, tirdzniecības joma, kā arī attīstītas stabilas attiecības ar klientiem. Galvenais mūsu sekmju faktors balstās uz to, ka klients apzinās, ka saņems kvalitatīvu produktu.

Produktu attīstībaMūsu R&D realizē pētniecību un rada kosmētiku, saules aizsarg līniju un preces personiskai higiēnai. Modernais aprīkojums garantē kvalitāti, kas apmierina klienta prasības. Tādēļ mūsu produkti tiek bieži uzlaboti, lai nodrošinātu augstu kvalitāti par zemu cenu. RažotneTā ir jauna un moderna rūpnīca, kuras platība ir virs 38,000 kvadrātmetriem. Sniedz klientam elastīgu ražošanas jaudu.Tiek nodrošināta racionāla apsaimniekošana, ievērojot apkārtējās vides faktoru. Mirato grupaPateicoties piederībai MIRATO Grupai, varam piedāvāt aerosola preču grupu.

25430060