Preču kategorijas:
Piesakies jaunumiem:

Piesakies milmil.lv īpašajiem piedāvājumiem un nepalaid garām superīgas cenas un neticamus piedāvājumus.

Paldies!

Jūs esat veiksmīgi pieteikušies īpašajiem piedāvājumiem!
Preču grozs: 0
  • Summa:0.00

Kvalitāte

Mūsu izpētes un attīstības laboratorijas darbi ir ar nolūku nodrošināt novatoriskus produktus, kas apmierina klienta prasības. Tāpēc mēs bieži mainām un uzlabojam mūsu produktus, lai nodrošinātu augstu kvalitāti.

Izejvielas tiek analizētas un pārbaudītas, lai atbilstu patērētāju prasībām, nodrošinot drošību lietošanas un uzglabāšanas laikā.

Lai pildītu mūsu Kvalitātes Politiku, mūsu R&D laboratorijas ir konstruētas un aprīkotas augstā tehnoloģiju līmenī, lai personāls varētu efektīvi strādāt. Katra darba vieta ir plānota pēc standartiem, ergonomiski projektēta un nodrošināta ar visiem svarīgākajiem instrumentiem, visi dati tiek apstrādāti datorsistēmā, izmantojot iekšējo sistēmu tīklu. Tādā veidā visi produkti tiek rūpīgi pārbaudīti un testēti, sniedzot atbilstošu kvalitātes garantiju mūsu klientiem un kvalitāti kontrolējošām iestādēm.

Liela uzmanība tiek vērsta uz apkārtējās vides nepiesārņošanu:

  • Lai nodrošinātu materiālu un enerģijas pareizu izmantošanu
  • Veicināt pārstrādi un atkārtotu izmantošanu
  • Lai samazinātu ietekmi uz vidi, kas var rasties no uzņēmējdarbības

Citēts no "uzņēmuma kvalitātes politikas" (Kvalitātes rokasgrāmatas "Mil Mil 76”):

Visi darbinieki MilMil 76 S.p.A. ir jāiesaista nepārtrauktā kvalitātes uzlabošanas procesā. Tas ir nepieciešams, lai veiktu savu darbību saskaņā ar uzņēmuma kvalitātes rokasgrāmatas instrukcijām. Katram darbiniekam ir apņemšanās īstenot produktu kvalitātes un dizaina garantijas.

25430060